gru 16

Laureaci konkursu „KSIĄŻKA – MOJE OKNO NA ŚWIAT W CZASIE PANDEMII”

Kategoria: Aktualności

Jaśmina Kałużna kl. 6 I miejsce Maja Krysiak kl.8 I miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

LISTA NAGRODZONYCH W KONKURSIE „KSIĄŻKA – MOJE OKNO NA ŚWIAT W CZASIE PANDEMII”

KATEGORIA KL.IV-VI

I miejsce :

Jaśmina  Kałużna kl.VI d  SP w Wyrzysku Śladami Neli – przez dżunglę, morza i oceany

II miejsce

Eryk Hetmanowski kl. VI b Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stróżewie Chłopcy z Placu Broni

Michalina Kaleta kl.VI b SP w Gołańczy Ania z Zielonego Wzgórza

Gabriel Wełnitz kl. IV Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stróżewie Psierociniec

III miejsce :

Antonina Jakubowska kl. IV d SP nr 1 w Złotowie Akademia Pana Kleksa

Julian Rybka kl. IV a SP nr 2 w Pile Psierociniec – Kocia lista życzeń

Gabriela Stefańska kl. V c SP nr 3 w Wągrowcu Baśnie barda Beedle’a

Wyróżnienia :

Weronika Bogdańska kl. V SP nr 1 w Pile Tomek na Czarnym Lądzie

Maja Julita Grela kl. VI c SP nr 1 w Pile Mały książę

Oskar Kubik kl.VI c SP nr 1 w Pile Hobbit, czyli tam i z powrotem

Sława Łusiewicz kl. V b SP nr 2 w Pile Łowcy Duchów, Lodowaty trop

Julia Pilarska kl. IV Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stróżewie Misia i jej mali pacjenci

Stanisław Walczak kl. V a Salezjańska SP Dziennik Cwaniaczka, Ubaw po pachy 

KATEGORIA KL.VII- VIII

I miejsce

Maja Krysiak     kl. VIII   SP w Dziembowie Alicja w Krainie Czarów

II miejsce

Oliwia Mielke kl. VII Zespół  Szkolno-Przedszkolny w Pawłowie Żońskim Japonia utracona

Kacper Makowiecki kl. VIII Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Wągrowcu Nela, mała reporterka

Mikołaj Pakos kl. VIII a SP w Mieścisku Opowieści z Narni

III miejsce :

Paulina Maria Bednarz  kl. VII c SP w Gołańczy W pustyni i w puszczy

Aleksandra Bromberek kl. VII Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pawłowie Żońskim Warcross

Zofia Pielacha    kl. VIII a SP nr 6 w Pile Mały książę

Wyróżnienia :

Filip Binkowski  kl. VII a Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stróżewie Gwiezdne wojny

Julia Dembińska kl. VII e SP w Wysokiej Dzieci z Bullerbyn

Julia Kobza kl. VII c SP nr 4 w Pile Magiczne drzewo, Tajemnica mostu

Oliwia Nadolna kl. VII b SP w Wysokiej Ania z Zielonego Wzgórza

Dawid Piechocki kl. VIII Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gołańczy  Potępiona 2

Kornelia Rybka kl. VII c SP nr 2 w Pile W pustyni i w puszczy 

Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym uczniom. Wszystkim uczestnikom Konkursu dziękujemy za wzięcie udziału. Nagrody będą dostarczone po 30.12.2020 r.  Z opiekunami laureatów skontaktujemy się telefoniczne.

 

pixelstats trackingpixel
komentarze: zamknięte

Komentowanie wyłączone.